EVENTY

 • Huňaťoučký závod!

  Huňaťoučký závod!

  Huňaťoučký závod Kdo by nemiloval malé, rozkošné a chlupatoučké vydry. Jak Vám název napovídá, máme tu další závod, tentokrát budou závodníci vydry! Dne 9.8.2020 ve 20:00 si na mapě RAGNAROK/steam dáme další huňaťoučký závod. Co potřebujeme : dobrou náladu , VLASTNÍ VYDRU (povoleny breeděné), „chvilku“ času 🙂 Každý závodník opět obdrží barvičku ať tam máme …Read More »
 • DODO ZÁPASY

  DODO ZÁPASY

  DODO ZÁPASY Zdravím přátelé, s další mapou je potřeba najít i dalšího šampiona reprezentujícího tuto mapu! Proto dne 26.07. v 17:00 hod na mapě Crystal Isles (steam) proběhne 3. ročník kohoutích (dodo) zápasů.   Každý účastník potřebuje: Svého doda (možnost dodělání imprintu a doporučím mít každému alespoň dva dody), dobrou náladu a čas na probojování …Read More »
 • PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA NA RAVAGERECH

  PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA NA RAVAGERECH

  PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA NA RAVAGERECH Po menší pauze tu máme další z eventíků. Na mapě RAGNAROK (Steam) v sobotu 4.7.2020 – na výběr opět 18:00 nebo 20:00 hod. Potřeba je jen pejsek (Ravager), dobrá nálada a čas. Odměny: 1. místo získá 400 000 EB + svítící kamarád z připraveného výběru 2. místo získá 350 000 EB …Read More »
 • PONNY EXPRES

  PONNY EXPRES

  PONNY EXPRES V neděli dne 7.6.2020 opět na všem přístupné mapě RAGNAROK proběhne další eventík – tentokrát „PONNY EXPRES“. Vaším úkolem bude nejen co nejrychleji se dopravit po vyznačené dráze, ale i překonat překážky a navíc vyzvednout a doručit balíčky! Co budete potřebovat? – Potřebujete jen vlastního koníka a dobrou náladu. – Skupinky budou opět …Read More »
 • Sheep Parkur

  Sheep Parkur

  Sheep Parkur Přišel čas naboostit další z našich krásných, huňatých kamarádů… Tentokrát jde o OVEČKY !!! V neděli 24.5. v 18 hodin vzhledem k velkým prostorům v poušti opět na mapě RAGNAROK (pokud by se všichni účastníci shodli, že více vyhovuje 20:00, je tady možnost přesunout event) Co potřebujeme: Dobrou náladu, VLASTNÍ OVEČKU (povoleny breeděné) …Read More »
 • ZÁVODY „BOBKOBROUKŮ“

  ZÁVODY „BOBKOBROUKŮ“

  ZÁVODY „BOBKOBROUKŮ“ Po šnečí padesátce přichází další závodící event, tentokrát „bobkobrouků“ (dung beetle). Konání závodů proběhne dne 9.5.2020 v 18:00 na mapě RAGNAROK. Co potřebujete: – vlastního bobkobrouka a dobrou náladu. Zbytek bude obstarán na místě. Každému broukovi bude přidělena závodnická barva, která mu zůstane i po závodě. Odměny: – 1. místo získá výhru v …Read More »
 • Vyhodnotenie najkrajšej Veľkonočnej foto

  Vyhodnotenie najkrajšej Veľkonočnej foto

  Vyhodnotenie najkrajšej veľkonočnej foto Tramtadadá, máme tu vyhodnotenie o najkrajšiu veľkonočnú fotku Hodnotilo 8 nezávislých porotcov, ktorí boli náhodne vybraní spomedzi vás hráčov, pričom im ďakujem za ochotu a čas, ktorý si našli, aby ohodnotili všetky fotky, ktoré prišli. Hodnotilo 8 rôznych hráčov, ktorí dostali anonymné fotky bez mena a ktorí sa zhodli, že: 1. …Read More »
 • Súťaž o najkrajšiu veľkonočnú fotku!

  Súťaž o najkrajšiu veľkonočnú fotku!

  Súťaž o najkrajšiu veľkonočnú fotku! Veselú Veľkú noc všetkým praje celý admin team a zároveň budeme pokračovať v tradícii z minulého roku o najkrajšiu veľkonočnú fotku! Do 22.4 nám môžte na FB či na discord www.arksurvival.cz/discord ( @Anjika#5153 ) posielať svoje súťažné fotky. Hodnotiť sa bude celkový dizajn fotky – fantázii sa medze nekladú! Ako …Read More »
 • Eggcellent Adventure 5

  Eggcellent Adventure 5

  Eggcellent Adventure 5 Od středy 8. dubna do 21. dubna si budete moci prožít již páte Eggcellent Adventure na našich serverech! Zatímco většina světa je doma, na arku pro vás bude přichystáno několik nových dobrodružství, které můžete pokořit. Během eventu Eggcellent Adventure 5 budou moci přeživší sbírat speciální „Bunny Eggs“ od divokých Bunny Dodů a …Read More »
 • Soutěž o nejdokonalejší raft

  Soutěž o nejdokonalejší raft

  Soutěž o nejdokonalejší raft Ahojte, na mapě Genesis máme celou jednu lokaci, která se jmenuje Ocean, na ostatních mapách vody není o nic míň. Proto jsem si řekl, proč pro Vás nepřipravit vodní event s trochou stavění. V eventu jde o to postavit co nejdokonalejší raft. Kdy: Do pátku 27.3 nám posílejte vaše rafty. Vyhlášení …Read More »
 • Honba za pokladem

  Honba za pokladem

  Honba za pokladem Pokud rádi hledáte poklady, tenhle eventík bude přesně pro vás!Nabídne vám možnost si prohlédnout téměř celou mapu Valguero a navštívit její zajímavá místa. Na každém z těchto míst na vás bude čekat indicie, která vás vždy nasměruje k místu té další, a ta poslední pak až k finální truhličce.Před nalezením této truhličky …Read More »
 • Hoď Ovečku do Košíčku

  Hoď Ovečku do Košíčku

  HOĎ OVEČKU DO KOŠÍČKU! Dne 22.2.2020 v 18 hod jsme si pro Vás připravili eventík na mapě RAGNAROK Vaším cílem v tomto eventu bude přesunout stádo oveček z bodu A do bodu B.Ovšem aby jste to neměli tak lehké, budou pro vás po cestě připraveny překážky , které se vám budou snažit znemožnit přesun oveček. …Read More »
 • Šnečí padesátka

  Šnečí padesátka

  Šnečí padesátka Dne 15.2.2020 v 17 hod. proběhne první ročník takzvané šnečí padesátky na mapě Valguero.Jedná se o 50 bloků dlouhou závodní dráhu a rychlejší vítězí – Každému šnekovi bude přidělena závodnická barva, která mu zůstane i po závodě. – 1. místo získá výhru v podobě 400 000 event bodů a 20ti dortíků pro šampiona …Read More »
 • Klec

  Klec

  Klec Ahoj všichni, v neděli 9.2.2020 Vás čeká event jménem Klec. Eventík se bude konat na mapě Ragnarok v 17:00. Co se týče klece samotné, v kleci budou naspawnované creatury z různých map a s různými vlastnostmi. Do klece povedou 4 vchody (dveře), ze kterých si můžete libovolně vybrat pro vstup. Před vstupem budete vybaveni …Read More »
 • Love Evolved

  Love Evolved

  Love Evolved Valentýnský event se vrací už příští týden!Love Evolved bude aktivní od úterý 11. února a poběží do úterý 18. února. Po dobu trvání akce bude z ryb Coelacanth možno získat rybolovem čokolády, sladkosti a dokonce oblíbené chibi mazlíčky. Nové emoce:Flirtovací emote Nové předměty:„Cupid Couture Bottom“„Cupid Couture Top“„Halo čelenka“„Teddy Bear Grenades“„Bow & Eros“Love Shackles …Read More »
 • Winter Wonderland 4 nové informace

  Winter Wonderland 4 nové informace

  Nové info o Winter Wonderlandu Winter Wonderland se dnes již počtvrté vrací s novými dárky a zážitky pro naše survivory. Zimní prázdninová akce začíná pravděpodobně dnes večer a potrvá do úterý 7. ledna. Všechny mapy obdrží Winter Wonderland event a veškerý jeho obsah včetně RaptorClaus a GachaClaus, avšak pouze Island bude mít vizuální zimní téma. …Read More »
 • Winter Wonderland 4

  Winter Wonderland 4

  Winter Wonderland 4 Příští týden se Winter Wonderland vrací se zbrusu novými vzhledy a předměty! Raptor Claus se bude potulovat po mapě a nadělovat dárky společně s Gacha Clausem, který vám s radostí vymění vánoční jmelí a uhlí za dárky. Kromě sváteční dekorace a předmětů z minulých eventů vývojáři představí i nový event item pro …Read More »
 • Turkey Trial 3

  Turkey Trial 3

  Turkey Trial 3 Nezapomeňte si vzít brokovnici a přijít do ARKu na třetí Turkey Trial! Od úterý 19. listopadu do úterý 3. prosince budete moci sklízet „Wishbones“, abyste získali novou kosmetiku, spodní prádlo s eventovým motivem a všechny nové emoce! Buďte připraveni lovit nebo být loveni neúprosnými „super-krůtami“! Nové eventové itemy: – Pilgrim Hat – …Read More »
 • Ark Land

  Ark Land

  Ark Land Vážení a milí spoluhráči.Rádi bychom Vám oznámili, že jsme pro Vás připravili první ARK pouť s několika atrakcemi. Jak už to na pouti bývá, tak i zde máme připravené atrakce vyloženě pro zábavu nebo za odměny. Například si můžete zapůjčit autíčka nebo si projít strašidelného hada. Za odměny máme nachystané neviditelné bludiště, střelnici …Read More »
 • Poseidonův poklad

  Poseidonův poklad

  Poseidonův poklad Hola hej, námořníci. Mocný bůh moří, vod a úrodných rovin na naše námořníky dnes seslal velmi zlou bouři. Celou noc úspěšně bojovali o své životy až se za časného rána dostali zpátky ke svým domovům na břehu Ragnaroku. Šťastni, že se opět v pořádku shledají se svými rodinami se vydali po pláži ke …Read More »
 • Building event

  Building event

  Building event Pro příznivce stavby jsem vám poupravil předchozí event – chatrč pro adminy. Event poběží od 30.9. od 17:00 hodin až do 9.10. do 17:00 hodin. Každý hráč, který se bude účastnit, dostane svůj vlastní trezor s pinem a se strukturami S+ (sláma, dřevo, kámen, sklo – základy, sloupy, střechy, stěny, okna, dveře, rámy, …Read More »
 • Stavební event

  Stavební event

  Letní chatové šílenství:) Drazí přátelé, Na neděli(8.9) v 16:00 jsem si pro vás připravil nenáročný event, kterého se může zúčastnit opravdu každý. .Event se odehraje na mapě Ragnarok.Vaším úkolem bude postavit co nejhezčí Chatu na dovolenou pro adminy.Ke stavbě budou moct použity struktury od slámy až po tek.(zneužití bude trestáno)Dobře si promyslete, co budete stavět, …Read More »
 • Pvp Aréna 2

  Pvp Aréna 2

  Pvp Aréna 2 Zdravím Páni a Dámové, víte že bude PVP server ? jestli ano potřebujete natrénovat střílení. Proto pro vás mám mini event ve formě opakování eventu první PVP Aréna  s menší úpravou. Kdy: Pouze jeden den a to Sobota 10.8. Kde: Mapa ragnarok 23.5:41.5 Admini k dispozici: Darlonek, Black, Miska, Morbid Pravidla: Nově …Read More »
 • Prodloužený summer event

  Prodloužený summer event

  Prodloužený Summer Event Milí spoluhráči, ako ste si mohli všimnúť od 2.7. do 19.7. bežal event od štúdia Wildcard s názvom Summer Bash. Event bol u nás veľmi populárny a preto sme sa ho rozhodli Vám ho priniesť znova a to rovno v dvojnásobnej porcii! Pre tých, ktorí nepostrehli, čo event prináša, môžete sa tešiť …Read More »
 • Námořní bitva

  Námořní bitva

  Námořní bitva Dobré dopoledne chásko, chybí vám PVP ? Ještě jste si nestihli zahrát Atlas? Nevadí!!Máme tu pro vás nový event, který se jmenuje Námořní bitva. Kdy: 27.7.2019 v 18:00Kde: Mapa ragnarok port na místo od admina. Pravidla: Hráče rozdělíme do 3 týmů. Po eventu vás vrátíme do vlastních tribů je ale potřeba aby ve vašem původním …Read More »
 • Summer Bash 2019

  Summer Bash 2019

  Summer bash 2019 Od 2. června poběží na všech naších serverech nový letní event od studia Wildcard. Tento event přinese do hry oblíbené barevné varianty dinosaurů a několik staronových skinů a předmětů. Letní bonbóny, které při konzumaci dávají náhodné barvy ochočeným dinosaurům (50x vařený maso) Skin na prskavku (10x vařené maso) Ohňostrojový skin na světlici …Read More »
 • Boss event

  Boss event

  Boss event na mapě Valguero Jako vždy s novým DLC přinášíme event o exkluzivní dina pro ty nejlepší triby na serveru. Za první projití Gamma úrovně boss arény na mapě Valguero 150 lvl Unicorn nabarvený dle přání výherce. Za první projití Alfa úrovně boss arény na mapě Valguero Phoenix lvl 150. Nejedná se o odměny …Read More »
 • DEATH RUN

  DEATH RUN

  Death Run Dobrý podvečer, milí spoluhráči jsem rád, že můžu ohlásit další EVENT. Dokážete neumřít a zaběhnout DEATH RUN nejrychleji ze všech? Zvládnete překážky, jako jsou skoky přes lávu, pavučinu zip-linů, malé bludiště a proběhnout jámou plných pavouků. Jestli ano neváhejte a přihlaste se na event u Blacka! Čas: Event poběží od soboty 8.6. do …Read More »
 • Magická věž

  Magická věž

  Magická věž Zdravím přeživší, protáhněte svaly, nastražte smysly a natrénujte si padání. Budete to potřebovat!! Kdo bude ten, který vydrží na magické věži jako poslední a vyhraje? Čeká vás nebezpečí, zábava, vzrušení a na konci možná sladká odměna. Popis Na místě konáni eventu dostanete brnění glider a vaším úkolem bude udržet se co nejdéle na …Read More »
 • Dodo zápasy

  Dodo zápasy

  Dodo zápasy EDIT: Po domluvě s hráči přesunuto na 14:00 Drazí přátelé, adminům Arku se nepodařilo zkrotit Zlonyho bujnou mysl a tak k nám z dalekých krajů jihovýchodní Asie přináší kohoutí zápasy na život a na smrt. Nicméně zadržte svoje telefonáty do centra PETA, při těchto zápasech nepoteče krev nýbrž pixely. Tyto zápasy se uskuteční …Read More »
 • Velikonoční Event

  Velikonoční Event

  Velikonoční Event Aby těch eventů okolo Velikonoc nebylo málo, rozhodli jsme se uspořádat menší soutěž pro naše kreativce. Jedná se o klání o nejhezčí fotku velikonočního dina a nejhezčí malovanou kraslici. Nejhezčí velikonoční dino. Fotka by měla obsahovat barevného velikonočního dinosaura případně s nějakou velikonoční dekorací nebo skinem. Nejhezčí kraslice. Na fotce by mělo být …Read More »
 • Herkulova zkouška

  Herkulova zkouška

  Herkulova zkouška Místo konání eventu: Ragnarok (poušť) GPS: 60,8/82,6 Datum: 20.4 19:00 V dávných dobách žil polobůh Herkules, syn Diův, který musel splnit úlohy mykénskeho krále Eurysthea. Než se Herkules pustil do určených úkolů, dostal od bohů vzácné dary: Hermes mu daroval meč, Apolón luk a šípy, Héfaistos a Aténa brnění a Zeus neprorazitelný štít. …Read More »
 • Pvp Aréna

  Pvp Aréna

  PvP Aréna Dámy a pánové s radostí vám oznamuji, že tento týden počínaje dneškem začíná novy EVENT. Máte chuť si pořádně zastřílet, nebo jen jatrhnout adminům zadek 🙂 ? Tak neváhejte a přijďte si to rozdat do naší nové pvp arény. Jedná se o pvp event ve kterém můžete dle předchozí domluvy požádat adminy o …Read More »
 • Robin Hood

  Robin Hood

  Všem na vědomí se dává, že Král Richard Lví Srdce se rozhodl nedaleko svého hradu uspořádat známou Nottinghamskou lukostřeleckou soutěž. Nyní však ne o „zlatý šíp“, ale o legendární zlaté brnění. Zúčastněte se této soutěže, staňte se novodobým Robinem Hoodem a získejte tuto cenou trofej o jejíž existenci si všichni až doposud povídali jen v …Read More »
 • Labyrint Event

  Labyrint Event

  Labyrint Event Milí spoluhráči, tímto bychom Vás chtěli pozvat na event zvaný „Labyrint“. Bude se konat příští víkend 17.2. 19:00 na mapě Ragnarok. Aréna s bludištěm, překážkami a různými nástrahami je postavena v poušti na souřadnicích 60,8/82,6. Hráči půjdou hromadně nebo ve dvou skupinách podle účasti. Hráč, který neprojde bludiště do 40 min. nebo umře, …Read More »
 • Rytířské zápasy

  Rytířské zápasy

  Rytířské zápasy Pozívame vás na event Rytierskych zápasov na koňoch takzvaný „Jousting“ . Utkanie sa bude konať 15.12 v 19:00 Rytierska aréna je postavená na mate Extinction, na súradniciach 50/62.6 . Záujemcom z iných má bude zaistený port na miesto a bezpečná doprava späť k obelisku. Event bude na spôsob vyradzovania. Hráči budú rozdelený do …Read More »
 • Rockwellův poslední vzdor

  Rockwellův poslední vzdor

  Rockwellův poslední vzdor Prohlášení od „ARKGB“ : Rockwell poslal vysoce inteligentní virus do naší databáze a chystá se úplně smazat všechny naše servery. Na jeho deaktivaci je potřeba kód, který se skládá z čtyř čtyřčísel. Dané čtyřčísla jsou ukryté v nově vybudované bázi, někde na mapě Ragnarok. Deaktivační kódy je třeba získat a poslat adminovy …Read More »
 • Velká Arkdubická

  Velká Arkdubická

  Velká Arkdubická První Velká pardubická se běžela 5. listopadu 1874. Dráha těchto dostihů měřila 6 900 metrů a má dohromady 31 překážek. Dostihy trvají přibližně 9-10 minut (rekord z roku 2008 – 8:59,9 min). Jo to krásna tradice a proto jí přinášíme i na naše servery s názvem Velká ARKdubická. Jedná se o závod na …Read More »
 • Gladiátor

  Gladiátor

  Gladiátor „Jsem Maximus Decimus Meridius. Velitel Severní armády. Generál legie Felix. Věrný služebník pravého císaře, Marca Aurelia… Zavraždili jste mi syna a zavraždili moji ženu. Ale já se pomstím teď, nebo v příštím životě.“ Kdo by neznal onen slavný příběh římského generála, jemuž se zhroutil svět až na samé dno kolosea. A co vy? Kdo …Read More »
 • Dinofotbal

  Dinofotbal

  Dinofotbal Tým našich archeologů nám nedávno oznámil, že našli při svých vykopávkách záhadné malby. Při detailnějším průzkumu zjistili, že se jedná o malby direwolfů a jejich jezdců, kteří se honili za záhadným placatým předmětem. Když archeologové důkladně prozkoumali veškeré nalezené předměty, byli jsme šokováni tím, co objevili. Údajný předmět, za kterým se měli naši předchůdci …Read More »
 • Bludiště

  Bludiště

  Bludiště Vážení a milý spoluhráči. Před několika dny se při obrovské bouři, která zmítala Ragnarokem zjevila záhadná budova. Legendy praví, že ji na zem seslal samotný Ódin za jediným účelem. Podrobit smrtelníky zkoušce odhodlání, trpělivosti a bystré mysli. Podle zvěstí, se jedná o složitý labyrint, z něhož se ještě nikdo nevrátil. Pravidla eventu: V sobotu …Read More »