Spojujeme Ark Survival hráče od roku 2015 ❤

Boj za svobodu

Dobré odpoledne chalániska, povím vám pohádku!

Byl jednou jeden malý opuštěny thylo, proč byl malý a opuštěný? Protože mu unesli pytláci maminku a tatínka. Ale to není všechno unesli mu i babičku, dědečka a strýčka z pátého kolene. Tolik k tomu proč byl opuštěný, proč byl malý nevím, asi jedl málo špenátu.
Nicméně, pomsta Thylakoleu se již chystá, s pomocí našeho adminteamu jsme shromáždili armádu statných dospělých jedinců a našnupli je trochou Panzerchocolate.
Dokážeš ty hrdinný a ostřílený veterán arku usednout do sedla Thyla, proplést se zákeřnými nástrahami pytláckého bludiště? Dokážeš osvobodit celou ztracenou famílii ze zajetí dříve než budou exportování na Čínský lahůdkový trh? A hlavně dokážeš u toho totálně zesměšnit protihráče tím že to zvládneš nejrychleji ? Uvidíme na trati!

Pravidla:

-Zákaz sesednutí z Thyla, sesednou smíte až na konci závodu pokud někdo sesednu v průběhu, bude diskvalifikován
– Není zakázáno blokovat protihráče, shazování z trati také není proti pravidlům, pokud budete z trati shozeni nebo vypadnete vlastní vinou máte možnost se dostat zpět nejbližším možným záchytným bodem (pouze tím, který jste již proběhli)
– Zákaz obíhaní či jiného zkracovaní trati

Kdy ? 17.4.2021 v 18:00
Kde ? Jako vždy na eventovém serveru

S sebou nepotřebujete nic, tak si prosím ani nic neberte při vstupu na event Vám to bude zabaveno a vráceno až na konci.
Startovat budete po skupinkách, nejrychlejší postupuje do finále ve kterém se následně rozhodne o vítězi.

Odměny:
1.místo 300 000 EB + zachráněný thylacoleo
2.místo 250 000 EB + zachráněný thylacoleo
3.místo 200 000 EB + zachráněný thylacoleo

Za účast 20 000 EB + chibi thylacoleo

Přidat komentář