Spojujeme Ark Survival hráče od roku 2015 ❤

Zábavní park

Pro některé z Vás brzy začínají prázdniny. A na náš eventový server přijel zábavní park. Připravili jsme si pro Vás trochu větší event, který se skládá z 6ti disciplín.

Event proběhne 27.6. (Neděle) v 18:00 hodin (pokud někomu nevyhovuje, dejte vědět můžeme hodit o termínu hlasování :slight_smile: ), jako obvykle na Eventovem serveru. Jednotlivé disciplíny si můžete chodit v libovolném pořadí a nemusíte se zúčastnit všeho. Lanové centrum Nově otevřené Lanové centrum na kterém si užijete spoustu zábavy s našimi speciálně vycvičenými pejsky. Po celém Lanovém centru jsou schované bedýnky, které obsahují celkem 4 čísla, která si musíte zapamatovat a poté nahlásit obsluze. Nejrychlejší bude samozřejmě odměněn.

Strašidelný Pvp Hrad Jako další atrakci jsme si pro Vás připravili strašidelný hrad. Budete vypuštěni do temného sklepa hradu. Vaším úkolem bude zabít každého, koho potkáte, jelikož je hrad starý, možná se v něm vyskytne i nějaký ten pavouček. Za určitý čas se vám budou počítat smrti a zabití, hráč s nejvyšším počtem zabití vyhrává.Bude neomezený počet respawnu, na eventu Vám upřesníme, na které lokaci se respawnovat. Hrad se bude otevírat vícekrát za event na 30-35 minut. Ten, kdo vyhraje se může zúčastnit i podruhé, ale již nezíská odměnu.

Odstřel si svého Doda Na poutích se většinou střílí růže, u nás je to však jinak budeme střílet dody! Speciálně jsme odchovali dody, kteří se umí výborně vyhýbat střelám. Vaším úkolem bude v co nejkratším čase odstřelit všechny dody, ale pozor pouze své barvy! za doda jiné barvy Vám budou strženy body. Barva Vám bude přidělena před začátkem. Nejrychlejší bude odměněn. Skok z věže Pro ty nejodvážnější jsme připravili vysokou věž, že které můžete skočit dolů a riskovat tím svůj život. Věž je plná překážek a nebude jednoduché se dostat nahoru. Všichni, kteří se dostanou nahoru vyhrávají odměnu. To, že se dostanete dolů nezaručujeme.

Závody na jelenech Dále je také možnost si vyzkoušet jaké je to závodit na profesionálních jelenech. Jeleni každoročně vyhrávají první místa, takže pokud vám to nepůjde, nesvádějte to na ně :smile: . Tato část se budu konat v určitý čas a znovu se opakovat nebude! Takže všichni budete závodit najednou. První 3 vyhrávají

Bitva! Poslední částí ne vodní bitva! Vaším úkolem bude zlikvidovat vše, co je živé i své kamarády. Po celém hřišti budou poschovavane bedýnky se zbraněmi a nástroji, možná tam objevíte i nějaké zvíře. Celý event se bude odehrávat u vody, proběhne jako poslední. Ten, kdo přežije jako poslední vyhrává! Oproti hradu máte pouze jeden život a po smrti se již do eventu nemůžete zapojit. Tohoto eventu se stejně jako u jelenů budete účastnit všichni najednou.

Pravidla V každém zábavném parku jsou pravidla, to platí i u nás, takže prosíme dodržujte je.
1. Slušné chování, může se vám zdát jako samozřejmost, ale bohužel všem ne.
2.Poslouchat adminy
3.Nechodit tam, kam nemáte.
4.Ve společných částech eventu si nedělat naschvály ( výjimkou je bitva)
5. Zabíjete se pouze v určených místech (Pvp hrad a závěrečná bitva )

PROSÍM REGISTRUJTE SE, BEZ REGISTRACE NEMUSÍTE BÝT NA EVENT PUŠTĚNI ( a dost nám usnadní práci, když budeme vědět, kolik vás je :slight_smile:)

Přihlášky piště prosím mně Budeme se na Vás těšit a snad dorazíte v hojném počtu.

Odměny;
1.První tři místa poukaz na obarvení jednoho dina na všech mapách.
2.První místo 300 000EB + strašidelný chibik
3.První místo 15x libovolný Gene II drop nebo 150 000EB
4.Každý, kdo se dostane na věž 75 000 EB
5.První tři místa balíček polymeru na Gene II 10 000-7500-5000 nebo 250 000 – 200 000 – 150 000 EB
6.První místo 15ks mutagenu, druhé místo 10ks mutagenu, třetí místo 5ks mutagenu nebo první 5x libovolny skin z arku,druhé 4x libovolny skin z arku,třetí 3x libovolny skin z arku.
Účast: 25 000 EB

Přidat komentář