Spojujeme Ark Survival hráče od roku 2015 ❤

Winter Wonderland 5

Winter Wonderland se triumfálně vrací již po páté s novými dárečkami a dobrotami pro preživších Arku. Tématickej zimní event startuje 17.12.2020 (někdy po 18:00) a bude trvat do 07.01.2021 na všech mapách včetně RaptorClause a GachaClause.

Náš usilovnej pomocník, RaptorClaus, se vrací s nádilkou dárečků plných kořisti, eventových předmětů, jmelí a hroudami uhlí pro všechny zlobivé hráče. RaptoreClause najdete vždycky o půlnoci herního času letět přes oblohu na všech mapách.

GachaClaus ohlasuje taky návrat, aby pomohl RaptorClausovi šířit sváteční náladu! GachaClause můžete najít potulovat sa kdekoliv na mapě s vánoční čapkou a v svátečních barvách. Vymění Vám uhlí za vánoční předměty nebo můžete vyměnit jmelí a uhlí za šanci na eventové předměty, zbraně, brnění nebo chibíky.

Na co se tedy můžeme těšit?
Kromě výše zmíněných RaptorClause a GachaClause zde máme nádilku eventových skinů: svetry – Rex Sweater, Carolers Sweater, Bulbdog Sweater; čapky – Blue Winter Beanie, Purple Winter Beanie, Green Winter Beanie; plavky – Noglin Swimsuit, Yeti Swimsuit a samozřejmě i skiny z minulých vánočních eventů. Dále zde máme nové chibíky: shinehorn, featherlight, glowtail, bulbdog, top-hat kairuku (tučňák s kloboučkem?), reindeer (originál jelen se skinem soba) a gacha claus. A na závěr? Barvičkyyyyyy

Přidat komentář