Spojujeme Ark Survival hráče od roku 2015 ❤

The Fjordur DLC

Map Name: Fjordur

Datum:
12. června 2022 20:00
Velikost
PC / EGS: ~20GB

Před stažením modifikace Fjordur ze Steam Workshopu odinstalujte modifikaci Fjordur (pokud ji již máte nainstalovanou).

fenrirsub_r.png

ARK_Fjordur_Fenrir_Promo_Logo_1920x1080.jpg

Většina toho, co je o Fenrirovi známo, pochází z vyprávění předávaných předchozími Přeživšími, ale tomuto nepolapitelnému stvoření se podařilo vyhnout zdokumentování v podobě spisu.  Víme však, že: Fenrir nereaguje na běžné metody krocení. Pokud se vám podaří Fenrira chytit a osedlat, budete schopni zmrazit své nepřátele v jejich krocích.

andrew_sub.png

ARK_Fjordur_Andrewsarchus_v2_Social_Post_1920x1080.jpg

Andrewsarchus míří do Fjorduru s arzenálem užitečných nástrojů!  Andrewsarchus se při shánění potravy může zdát pomalý, ale když je vyprovokován, dokáže se pohybovat nečekaně rychle. Jakmile si ho ochočíš, jeho sedlo ti umožní připevnit na jeho hřbet minigun!

 

desmodus_sub.png

ARK_Fjordur_Desmodus_StA_Wallpaper_1920x1080.jpg

Jak si asi dokážete představit, Desmodus se nejraději zdržuje na temných místech a čeká na svou nic netušící kořist!  Pokud budete mít štěstí a podaří se vám ho ochočit, můžete Desmoduse poslat, aby se zmocnil malé kořisti, nebo ho osedlat a zmizet ve tmě.

fjordhawksub.png

ARK_Fjordur_Fjordhawk_Promo_Logo_1920x1080.jpg

Fjordhawk, který se chce vrhnout přímo do akce, dokáže navázat blízký vztah s člověkem stejně oddaně jako kterýkoli jiný pes nebo primát.  Ochočený fjordhawk je překvapivě hravý společník, který je velmi schopný aportovat cíle, na které mu ukážete. Dobře vycvičený fjordhawk dokáže najít zraněnou kořist a sdělit vám její nález.

 

mjolnirsub.png

ARK_Fjordur_Mjolnir_Promo_Logo_2560x1440.jpg

Mjolnir, který slouží jako funkční kůže pro meč TEK, má své vlastní speciální schopnosti a dodává přeživším nadpřirozenou sílu. Znič své nepřátele s šokující lehkostí, když ovládneš živel blesku. Ne každý přeživší však projde zkouškou a bude považován za hodného získat mocný Mjolnir. Zvládneš tuto výzvu?

 

Přidat komentář