Spojujeme Ark Survival hráče od roku 2015 ❤

Novy dino Sinomacrops

Odhalil se nám druhý živočich pro chystane DLC Lost Island, které má vyjít koncem tohoto roku, jedná se o malého roztomilého létavce Sinomacropse.

Divoký
Sinomacrops bondei je přátelský a zvědavý malý pterosaurus. Může se přiblížit a prozkoumat neznámá stvoření, ale snadno se vyděsí. Když je ohrožen, rozvine křídla a odhalí deimatické oční skvrny ve snaze zmást nebo vystrašit dravce. Přesto se zdá, že Sinomacrops je vysoce inteligentní tvor, který touží po sociální interakci.

I když je to normálně zvědavé a přátelské stvoření, Sinomacropsova rozkošně velká ústa se při nejmenším pohledu a vůni hmyzu změní ve smrtící zbraň. I samotný tento roztomilý malý tvor dokáže sundat hmyz mnohem větší než on sám. Bohužel to znamená, že brnění vyrobené z chitinových desek mohou vyprovokovat maleho dravce k utoku.

Ochočený.
Zkrocení sinomakropů je poměrně jednoduché (teoreticky) – nakrmte je, aniž byste je vyděsili. Jakmile jsou ochočeni, naprosto milují cestování se svými lidmi a raději se k nim upínají, kdykoli je to možné. Nejen, že jsou společenští, ale po spojení jsou prudce ochranní. Každé malé stvoření, které se blíží k někomu se zkrocenou Sinomacropsovi, se setká s jeho blikajícími očima a pronikavým výkřikem. To obvykle stačí k omráčení menších vetřelců.

Na tak malého letce unesou Sinomacropsové překvapivě těžké náklady. Může dokonce fungovat jako kluzák nebo padák, i když bude mít problémy s nabráním výšky. Tedy pokud si pro svého nového kamaráda přinesete dost pamlsků.

Přidat komentář