Spojujeme Ark Survival hráče od roku 2015 ❤

Ascended Scorched Earth je tu! Hostujeme všechny evolved mapy Užij si hraní na nové úrovni!

Ark Survival.cz

Jeden z největších CZ/SK projektů zaměřujících se na hru ARK Survival Evolved. Provozujeme patnáct PC serverů Steam i Epic s různorodými mapami a módy, mezi kterými můžete cestovat. Snažíme se vždy dodat hře něco navíc, starat se o to, aby hráče ARK neomrzel a měli stále co dělat, zároveň servery udržujeme jíž 5 let bez wipu. Jsme pohodová komunita zaměřená na PvE, odpočinkové hraní a spolupráci. Jsme ArkSurvival.cz

Co si o nás myslí hráči ?

Hru jsem začal hrát o něco později než ostatní. Po zakoupení hry ARKSURVIVAL a po pár hodinách odehraných v single player jsem hledal server, kde je normální komunita lidí, aktivní A-Team a přátelský kolektiv. Věděl jsem, že chci hrát PVE. Po spoustě přečtených recenzí a nakoukaných videí jsem se rozhodl, že zavítám právě na tento server. Přesvědčilo mě v první řadě to, že tento server již aktivně běží několik let a také možnost cestovat mezi obelisky. Přišel jsem na tento server jako absolutní zelenáč, velice mě překvapilo přátelské přijetí. Je jedno jestli tu jsi dva roky, nebo dva dny, všichni jsou si rovni, každý tě vřele přijme a mnoho hráčů ti poradí, pomůže. Pokud máš závažnější problém, jsou tu perfektní admini, kteří jsou kdykoliv k dispozici a snaží se pomoct jak jen to jde a jak je to v jejich silách. Dnes jsem sice pořád zelenáč a jsou tu hráči, kteří jsou mnohem dál a znají mnohem více než já, ale i tak si nepřipadám nijak méně cenný, nebo odstrkován ba naopak, berou mě jako jednoho z nich a díky nim i dnes dokážu též v něčem poradit. Ať pro nové, či pro dlouhodobější hráče nabízí server mnoho a mnoho možností, jako například raid na bosse, eventy, aktualizace modů, rozšiřování map a spousty dalších věcí, o které bych tě nechtěl připravit. Pokud i ty ARK hraješ již delší dobu, anebo s ním právě začínáš a nevíš, pro který server se rozhodnout, potom právě tento server je tvou jasnou volbou!

Labestia
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Zdravím hračky a hráče Arku. Na serverech ARKSURVIVAL.CZ hraji něco přes rok a půl. Musim říci, že mě to v této komunitě asi nepřestane bavit. Pořád je co objevovat a poznávat nové věci. Samozřejmě zde hraje i správná parta lidí a další se přidávají k hraní na těchto serverech. Servery jsou nastaveny tak, aby jste si ze hry odnesli ten nejlepší zážitek a nedohráli jste to během měsíce. To přeci nikoho nemůže bavit že? Admin tým se stará o to aby servery běželi bez potíží. Když už se nějaký problém vyskytne hned na něm začnou usilovně pracovat. Vždy byli ochotní pomoci s čímkoliv jsem se na ně obrátil. Navíc se na serverech pravidelně pořádají různé eventy u kterých si člověk užije dost zábavy. Určitě zde budu hrát ještě hodně dlouho

Balrog
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Huráááá a je to tady!¨ Dovol abychom tě pozvali na naše servery, ve kterých zažiješ mnoho výzev.Najdeš zde mnoho krásných map, které ti nedají nic zadarmo. Neboj se vše se naučíš, jelikož jsme tu super komunita zavisláků, která drží pohromadě a pomáhá si.Tak neváhej! Začni, už dnes budovat svojí Base, ať už s kamarády, nebo sám. Cesta k pokoření Bossů nebude jednoduchá, ale náš tým adminů ti bude k dispozici po celou dobu tvého dobrodružství. Já sama tu hraji, už delší dobu a našla jsem zde fajn přátele se kterýma jsem zažila hodně zábavy a dobrodružství. Jsem moc ráda, že tu mohu hrát a zkoušet své schopnosti na eventech, který pro nás vytváří přátelský tým Adminů.

_Mel_odie
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Servery mají pár ověřených modů, které přidají možnosti obchodování mezi servery nebo možnosti výroby, ale zádné zbytečnosti, které by zatěžovali server. Pravidelné eventy, na které se člověk může těšit a užije si spoustu zábavy. Aktivní admin team, který je vždy ochotný řešit problémy, přidává do hry vychytané příkazy, nebo právě připravuje eventy. Pravidelně čištěná mapa od neaktivních base bez nutnosti provádět po určité době wipe, takže se nemusíte bát, že v nejlepším budete muset začínat od nuly.

Ice
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Hratelnost ale spočívá jak se co nastaví či jaké mody se přidají a to bych chtěl tady všem potvrdit že je to tu nastavené akorát , zkrátka ono to je hratelné a když to má být trochu těžké tak je to těžké ale pořád hratelné a je potřeba potom se s někým spojit nebo navázat přátelství! Zmíním se jen o atmosféře čekání na vašeho miláčka co jste uspali, tak ten je tu nastaven že vás o ten zážitek nepřipraví !Hrával jsem na EU serverech i na jiných módovaných CZ/SK ale sem se budu stále vracet a začínat rád a to ne jen díky vyladěnému nastavení ale díky lidem co tu hrají a co víc co nám ten zážitek umožňují A-teamu skládám velkou poklonu a všem tento server https://arksurvival.cz/ doporučuji !

Elmines
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Na server jsem přišla před rokem z nemódovaného. Z počátku mi módy serveru přišly trochu pro lenochy, ale časem jsem zjistila, že tým adminů sem z velkého množství modifikací dává jen ty, které zpříjemní hru dlouhodobým hráčům. Jde hlavně o stavební, na mapách tak můžete najít opravdu obdivuhodné stavby. Líbí se mi, že na aberration není přenos a zůstává tak zachována unikátnost a obtížnost této mapy. Tým adminů odvádí velký kus práce, jsou ochotní kdykoliv naskočit do hry a pomáhat. Hledají možnosti, jak hru oživit hráčům, kteří jsou tu několik let. Vše je provedeno naprosto dokonale. Na celém serveru se tak vytvořila suprová komunita lidí bez rozdílu věku, kteří si navzájem pomáhají, povídají, vytváří kmeny nebo spojence, pro hru nebo lovení bossů. To vše je doplněno o discord, který je akční, užitečný a ukazuje na soudržnost komunity. Na něm nový hráč najde informace o serverech, pravidla komunity, pokec, roomky.

majdickaz
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Sice už mám na ARKSURVIVAL serverech ARK dohraný, ale musím říct, že za mě je to jeden z nejlepších CZ/SK serverů. Skvěle vyvážené módy, které ani moc neusnadňují hru, ale místo toho ji dělají zábavnější. Suprové reakce adminů, když někdo potřebuje pomoc. Zatím první server, kde jsem viděl, že se o něj majitel pečlivě stará a vytváří příkazy, třeba jako /mrtvola, /s, /j a mnoho dalšího. Hraji zde už přes dva roky a tento server vřele doporučuji.

Xiao
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Pro všechny milovníky dinosaurů je tu skvělá realizační hra Ark, kterou si můžete zahrát na našich serverech ARK: Survival Evolved. Ne vše je full cross, nad čímž se čas od času někteří vztekneme, ale člověk nemůže mít všechno. Nemalá část herního zážitku bych řekla, že tkví také v naší bezvadné komunitě. Jednak máme pohotový admin team, jejichž reakční doba je zpravidla v řádu minut až hodin, tak i zábavné eventy, které pro nás často chystají. K dispozici je pak i hráčská skupina veteránů či úplných nováčků. Každý kdo bez problému dodržuje pravidla komunity, se vždy setká s vřelým přijetím. Přijďte se podívat k nám na diskord a omrknout každodenní atmosféru. Lovu zdar!

Valkyra
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

K serveru ARKSURVIVAL.CZ som sa dostala cez odporúčania známeho už pred nejakou dobou. Po dlhšom váhaní som serveru dala šancu. Začiatky hrania mi spríjemňovala veľmi dobrá komunita a ochotní a hlavne trpezliví admini. Na moje veľké prekvapenie, módy sú na všetky modované servery vyberané s citom, tak, aby nekazili celkový zážitok z hrania. Rôznorodé eventy sú veľmi pekne spracované a hráčom ponúkajú stále novú zábavu a spestrenie už tak zábavného contentu. Čo sa týka samotných serverov, veľmi si cením full cross (najnovšie aj full cross chat), udržiavanie serverov v top stave a ochotu adminov riešiť problémy vzniknuté na serveroch okamžite. Posledné a pre mňa najdôležitejšie je to, že samotná hra je nastavená tak, aby to trochu uľahčilo život, ale zároveň aby to z dlhodobého hľadiska človeka neprestalo tak skoro baviť.

Allexstrasza
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Na tomto servery si užiješ veľa zábavy a survivalu. Server má rozumne nastavené aspekty hry. Módy na servery sú a rozširujú možnosti hrania na dlhé hodiny. Pravidelné eventové akcie dodávajú serveru pohodovú atmosféru. Vďaka pravidelnéj technickéj podpore ktorá sa stará o chod serveru a adminom ktorý pomôžu hneď ak to je možné posúvajú tento server na iný level. Jednen z naj Česko-slovenských serverou

Vladis
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Po dvou letech hraní na arksurvivalcz, můžu s jistotou říct že servery jsou pro mě jako dělané. Ideálně nastavené parametry serveru - nic není jednoduché, ale ani nereálné. Jsou zde základní módy jako např. SS nebo CF, které suprově doplňují základní herní mechaniky, ale nenaruší podstatu hry a to nedohrát ji za týden a užít si čas strávený ve hře!. K hernímu zážitku nemálo přispívá náš admin team tvořením úžasných tématických eventů s odměnou na konci. Vždy hráčům vyjdou vstříc v řešení problému a jako bonus se snima dá i vpohodě pokecat. Vyzdvihnout musím propojení hry s discordem a suprovou komunitu. Hraní na těchto serverch si prostě užívám a určitě ještě dlouho budu. Tak se utíkej připojit i ty můžeš být náš beach Bob.

Sedlyk
Hráč

Naše videa a streamy

ArkSurvival.cz
youtube
Arksurvivalcz Official Server Channel
Návody
Eventy
Twitch
twitch
Luuca86
Play as a Dino
Annunaki Genesis

Proč hrát u nás?

a

Eventy

Pravidelně pořádáme zábavné komunitní eventy pro začínající i zkušené hráče. V eventech máte možnost vyhrát hodnotné ceny, poznat komunitu a dobře se pobavit.

Podpora

Náš adminteam je denně k dispozici na serveru nebo na discordu. Nahlášené problémy řešíme v rámci několika hodin. Díky pravidelné údržbě naše servery běží bez problému již několik let. Pokud si s čímkoliv nevíš rady nebo potřebuješ pomoc, neváhej nás kontaktovat, vždy rádi pomůžeme.

Arény

Myslíš že máš dobré dinosaury a jsi King na serveru? Přijď je otestovat do naší arény, třeba i něco vyhraješ. Nebo skončíš v prachu arény ⚔︎.

Komunita

U nás se hraje! Servery denně navštíví okolo 100ky hráčů. Na našem discordu je 1200 uživatelů, jsme jedna z největší komunit v ČR. Pokud hledáš spoluhráče, radu, nebo jen nechceš hrát sám. Jsme místo pro tebe!

Technologie a vychytávky

Na serveru máme spoustu vlastních vychytávek které ti pomohou v přežívání, nebo ve fungování v komunitě. Obchodní systém mezi hráči, odměny za odehraný čas, propojení Discordu se hrou, příkazy do hry a mnoho dalšího. Kompletní seznam najdeš zde.