Classic flyers

Mod přináší zpět klasické letáky, které jsme všichni znali a milujeme! Mod poskytuje vanilový letákům všechny jejich staty před oslabením a umožňuje jim znovu nastavit rychlost. 
Tento mod je přidaný na všech našich serverech. 
Odkaz na mod

Super structures (Upravený)

Rozsáhlý mod, který obsahuje nové stavební díly, zlepšuje návaznost struktur na sebe, přidává možnost sebrat struktury a mnoho dalšího. 
Na našich serverech mimo mapu Tunguska běží upravená verze, která vypíná kolektory a některé craftovací stanice.
Tento mod je přidaný na všech našich serverech.
Odkaz na mod

Max Damage Megalosaurs

Tento mod velmi jednoduše opravuj chybu Megalosaura a Aberrant Megalosaura aby bez jezdce místo „grab“ útoku používaly svůj hlavní útok
Tento mod je přidaný na Islandu,Ragnaroku a Scorched Aberrationu.
Odkaz na mod

Auction house

Tento mod vám umožňuje vytvářet, nabízet a nakupovat aukce na zbraně, plánky, skiny, diny atd. Od hráčů na aktuálním serveru nebo i od hráčů na jiných serverech v rámci našeho Arku a to včetně modovaných předmětů a dinů.
Odkaz na mod
 

Auto Rewards

Tento mod umožňuje adminům serverů konfigurovat „balíčky“, které mohou být zakoupeny hráči pomocí měny, kterou získávají za odehraný čas ve hře.
Odkaz na mod
 

Simple Spawnes

Mod hlavně pro adminy který umožňuje spawnovat zvířata, dropy nebo suroviny v určitých časových intervalech, velmi dobře nám slouží při tvorbě eventů. 
Odkaz na mod
 

Mody pro steam Valguero

Castles, Keeps, and Forts: Remastered

Castles, Keeps, and Forts: Remasteredje stavební mod, který přidává možnost stavět krásné hrady a přidává mnoho středověkých dekorací-
Odkaz na mod