Vše co zatím víme o Genesis

Ferox je středně velké zvíře na rameno. Když je ochočen, Ferox dokáže hledat Element a upozorní přeživšího, když něco najde. Pokud Ferox Element sní, promění se ve větší, agresivnější formu sebe sama, která je v přírodě rychlejší, obratnější a smrtelnější. Agresivní forma Feroxu také přichází s nebezpečnými útoky, jako je pounce, která srazí nepřítele ze zvířete (ostatní jezdci Feroxu imunní) nebo mega slam, který sesadí všechny nepřátele v okolí. Stejně jako Deinonychus bude Ferox schopen šplhat přes útesy a další vertikální povrchy.
Kdykoli se Ferox transformuje do své agresivní formy, jeho potřeba elementu se zvětšuje a pro Feroxe bude snazší vstoupit do stavu krvežíznivosti, podobně jako rage u Giganotosauru. Tento krvežíznivý stav způsobí, že zaútočí na cokoli.

Magmasaur je bytost založená na ohni, která získává sílu a nabíjí útoky teplem. Má odolnost proti lávě až do bodu, kdy se v ní koupe, a nemá rád vodu. Magmasaur má žáruvzdorné sedlo, které chrání přeživší před žárem, ohněm a lávou. Magmasaur sežere cokoli, co pomůže nabít některé z jeho útoků a může působit jako pec, která taví metal a další zdroje. Chlad a voda oslabí Magmasaura a způsobí, že se stane mnohem pomalejší.


Platfofrma na vodu má dvě verze, ocelovou a dřevěnou. Bude pravděpodobně fungovat velmi podobně jako platformy na stromy nebo skály.

Tek Cruise Launcher lze použít ke střelbě a následnému navádění rakety. Bude používat speciální munici Tek Remote Guided Missile a měl by mít zatím největší poškození ze všech výbušnin ve hře.

Tek poplachový systém lze použít k detekci hráčů a zvířat v určitém poloměru a po detekci by měl umět aktivovat zapinované struktůry například turrety.

Kasická rybářská síť pro snadnější získávání většího množství rybího masa. Zajimavější ovšem je že podobně jako u rybářského prutu, budou z rybolovu se sítí padat zajímavé odměny.

Tek Jump Pad lze umístit na jakýkoli povrch s dostatečným prostorem pro jeho umístění a lze jej použít k vypuštění přeživších a zvířat do vzduchu. Může být nakonfigurován tak, aby se spouštěl různými směry.

Mining Drill funguje jako vrtací stroj , který sklízí téměř cokoli z jakéhokoli zdroje. Využívá hořlavé materiály, jako jsou benzín a síra, používá laser k vrtání zdrojů v jednom bodě, při příliš dlouhém zahřívání hrozí nebezpečí přehřátí. Tato zbraň / nástroj může také sklízet element nodky.

Tek náramení Cannon může být nasazen jako štít a poháněn Elementem. Kanón může být nakonfigurován tak, aby měl různé vzorce střelby, jako je normální, rychlý a odstřelovač. Bude chránit přeživší před hrozbami, podobně jako věžička. Kanón může být nastaven tak, aby automaticky střílel na zamýšlený cíl. Všechny tyto režimy střelby však mají kompromisy.

Standardní: Standardní střelba má střední dosah skenu se středním doletem, menší pravděpodobností, že zasáhne terč v delším dosahu. Přebijí se po každém výstřelu.

Rychlá: Rychlá palba má rozsáhlé skenování cíle s výstřely s nízkým doletem. Střílí více projektilů rychlým tempem, ale rychle se přehřeje.

Odstřelovač: Střelba ostřelovače má úzké cílové pásmo skanu s velmi dlouhým doletem náboju. Má pomalou střelbu jako Tek Railgun a velmi dlouhou dobu přebití.

Ochočený Bloodstalker poskytuje hráči možnost vyhoupnout se do větších výšek a lepší vidění. Díky své povaze se toto stvoření může zachytit na větvích a stěnách pomocí hedvábných lan a přehupovat se přes terén.Kromě toho, pokud přeživší vytáhne zbraň,zvíře se přizpůsobí a poskytne mu lepší výhled.

Nejoblíbenejší část mnoha hráčů, 8 novych vzhledů na dinosaury podle biomů ve kterých se budou vyskytovat.

Moeder je obrovský podvodní miniboss, ze kterého by při zabití měla padat odměna.

Astrocetus má schopnost se cestovat k cíli, malým hyperprostorovým skokem. Tato skok také vezme s sebou cokoli v její blízkosti a může procházet stvořeními, strukturami a přírodními formacemi. Astrocetus Sedlo poskytuje jezdci tři dělové věže a také bombardovací režim, který je nabíjen vesmírnou energií, která se přemění na ničivé plasmové výboje.

Naše další novinky

Extinction pro PvP cluster!

Extinction pro PvP cluster! Pro velké nadšení přidáváme novou mapu Extinction do PvP clusteru.  Server je nastavený jako zbytek PvP se všemi pluginy, mody a...

Read More

Epic servery u nás!

Epic servery u nás.  Pro velký zájem jsme se rozhodli rozjet dva Epic/Steam servery s mapami Ragnarok a Crystal Isles. Servery najdete pod následujícímy odkazy:...

Read More