Vše co zatím víme o Genesis

Ferox je středně velké zvíře na rameno. Když je ochočen, Ferox dokáže hledat Element a upozorní přeživšího, když něco najde. Pokud Ferox Element sní, promění se ve větší, agresivnější formu sebe sama, která je v přírodě rychlejší, obratnější a smrtelnější. Agresivní forma Feroxu také přichází s nebezpečnými útoky, jako je pounce, která srazí nepřítele ze zvířete (ostatní jezdci Feroxu imunní) nebo mega slam, který sesadí všechny nepřátele v okolí. Stejně jako Deinonychus bude Ferox schopen šplhat přes útesy a další vertikální povrchy.
Kdykoli se Ferox transformuje do své agresivní formy, jeho potřeba elementu se zvětšuje a pro Feroxe bude snazší vstoupit do stavu krvežíznivosti, podobně jako rage u Giganotosauru. Tento krvežíznivý stav způsobí, že zaútočí na cokoli.

Magmasaur je bytost založená na ohni, která získává sílu a nabíjí útoky teplem. Má odolnost proti lávě až do bodu, kdy se v ní koupe, a nemá rád vodu. Magmasaur má žáruvzdorné sedlo, které chrání přeživší před žárem, ohněm a lávou. Magmasaur sežere cokoli, co pomůže nabít některé z jeho útoků a může působit jako pec, která taví metal a další zdroje. Chlad a voda oslabí Magmasaura a způsobí, že se stane mnohem pomalejší.


Platfofrma na vodu má dvě verze, ocelovou a dřevěnou. Bude pravděpodobně fungovat velmi podobně jako platformy na stromy nebo skály.

Tek Cruise Launcher lze použít ke střelbě a následnému navádění rakety. Bude používat speciální munici Tek Remote Guided Missile a měl by mít zatím největší poškození ze všech výbušnin ve hře.

Tek poplachový systém lze použít k detekci hráčů a zvířat v určitém poloměru a po detekci by měl umět aktivovat zapinované struktůry například turrety.

Kasická rybářská síť pro snadnější získávání většího množství rybího masa. Zajimavější ovšem je že podobně jako u rybářského prutu, budou z rybolovu se sítí padat zajímavé odměny.

Tek Jump Pad lze umístit na jakýkoli povrch s dostatečným prostorem pro jeho umístění a lze jej použít k vypuštění přeživších a zvířat do vzduchu. Může být nakonfigurován tak, aby se spouštěl různými směry.

Mining Drill funguje jako vrtací stroj , který sklízí téměř cokoli z jakéhokoli zdroje. Využívá hořlavé materiály, jako jsou benzín a síra, používá laser k vrtání zdrojů v jednom bodě, při příliš dlouhém zahřívání hrozí nebezpečí přehřátí. Tato zbraň / nástroj může také sklízet element nodky.

Tek náramení Cannon může být nasazen jako štít a poháněn Elementem. Kanón může být nakonfigurován tak, aby měl různé vzorce střelby, jako je normální, rychlý a odstřelovač. Bude chránit přeživší před hrozbami, podobně jako věžička. Kanón může být nastaven tak, aby automaticky střílel na zamýšlený cíl. Všechny tyto režimy střelby však mají kompromisy.

Standardní: Standardní střelba má střední dosah skenu se středním doletem, menší pravděpodobností, že zasáhne terč v delším dosahu. Přebijí se po každém výstřelu.

Rychlá: Rychlá palba má rozsáhlé skenování cíle s výstřely s nízkým doletem. Střílí více projektilů rychlým tempem, ale rychle se přehřeje.

Odstřelovač: Střelba ostřelovače má úzké cílové pásmo skanu s velmi dlouhým doletem náboju. Má pomalou střelbu jako Tek Railgun a velmi dlouhou dobu přebití.

Ochočený Bloodstalker poskytuje hráči možnost vyhoupnout se do větších výšek a lepší vidění. Díky své povaze se toto stvoření může zachytit na větvích a stěnách pomocí hedvábných lan a přehupovat se přes terén.Kromě toho, pokud přeživší vytáhne zbraň,zvíře se přizpůsobí a poskytne mu lepší výhled.

Nejoblíbenejší část mnoha hráčů, 8 novych vzhledů na dinosaury podle biomů ve kterých se budou vyskytovat.

Moeder je obrovský podvodní miniboss, ze kterého by při zabití měla padat odměna.

Astrocetus má schopnost se cestovat k cíli, malým hyperprostorovým skokem. Tato skok také vezme s sebou cokoli v její blízkosti a může procházet stvořeními, strukturami a přírodními formacemi. Astrocetus Sedlo poskytuje jezdci tři dělové věže a také bombardovací režim, který je nabíjen vesmírnou energií, která se přemění na ničivé plasmové výboje.

Naše další novinky

Ark ethernal a Brutal ark

Ark ethernal a Brutal Ark Ark ethernal Rádi bychom Vás pozvali na náš novy Ark Ethernal server, ano jedná se už o mod server za...

Read More

Winter wonderland 5

Winter Wonderland 5 Winter Wonderland se triumfálně vrací již po páté s novými dárečkami a dobrotami pro preživších Arku. Tématickej zimní event startuje 17.12.2020 (někdy...

Read More

Velká serverová migrace

Velká serverová migrace Velká migrace je hotová, nove ip najdete zde:V případě problému s připojením nás kontaktujte na discordu.www.arksurvival.cz/discord Epic clusterEpic/steam ARKSURVIVAL.CZ Extinction 2T/2H/8BEpic/steam ARKSURVIVAL.CZ...

Read More

Tureky Trial 4

Turkey Trial 4 Od 24.11. do 8.12 popadnete svůj kmen a hon na super-krocany může začít! Co nás čeká a nemine?– spawn neochočitelných super-krocanů, –...

Read More