FAG – Často kladené otázky

 

Mám dotaz/problém!

Hlavní komunikační prostředek je pro nás discord:
www.arksurvival.cz/discord
Najdeš tam většinu adminů, návodů a pomoc komunity. Pro komunikaci na discordu nepotřebujete stahovat žádný program, stačí Vám pouze internetový prohlížeč, třeba takový ze kterého se právě díváte na tento web.

Jak co nejlépe napsat svůj problém a zároveň přispět k jeho rychlému vyřešení?

Snažte se sdělení napsat v jednom příspěvku a s co největším množstvím podrobností. U herních problému se hodí znát mapu, gps polohu, váš nick, jméno vašeho tribu, čas události, případně screen/video.
U technických problému vaše SW/HW specifikace případně screen chyby.
Opravdu nepiště zprávy typu „Ahoj“, „Jsi tu ?“ apod.

Můj dotaz, problém zůstal bez odezvy.

Napiš ho znovu :). Admin dostane denně průměrně okolo 20-40 dotazů, občas se na nějaký prostě zapomene. Hlavně v soukromých konverzacích.

 

Admine přidáš mi na server tenhle mod ? 

Ne, mody pro server si vybíráme sami. Každý další mod na server zvyšuje riziko problému a pádu serveru. Když přidáváme mod snažíme se vybírat mody malé a aktualizované, mody které obohacují hru a neulehčují ji.

Pošleš mi svoje nastavení serveru, ehm pro studijní účely.

Ne, pokud se ti líbí naše nastavení hraj u nás. Pokud si chceš vytvořit vlastní server, dej si tu práci a nastav si to 🙂

Admine, dojdeš si se mnou pokecat na tsko/discord? Mám super důležité sdělení ale nemůžu ho napsat.

Když je admin k dispozici na pokec, je v příslušné roomce. Pokud ne, neotravujte ho. Zkuste se překonat a Váš problém formulovat písemně. Adminé jsou taky lidé s vlastním časovým rozvrhem a osobním životem.