Spojujeme Ark Survival hráče od roku 2015 ❤

a A Dream Making Studio

We Make Dreams
Come to Life

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo pede, fringilla vel, aliquet parturient eget arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a venenatis vitae, justo. Dictum felis molli pretium.

Co si o nás myslí hráči ?

Hru jsem začal hrát o něco později než ostatní. Po zakoupení hry ARKSURVIVAL a po pár hodinách odehraných v single player jsem hledal server, kde je normální komunita lidí, aktivní A-Team a přátelský kolektiv. Věděl jsem, že chci hrát PVE. Po spoustě přečtených recenzí a nakoukaných videí jsem se rozhodl, že zavítám právě na tento server. Přesvědčilo mě v první řadě to, že tento server již aktivně běží několik let a také možnost cestovat mezi obelisky. Přišel jsem na tento server jako absolutní zelenáč, velice mě překvapilo přátelské přijetí. Je jedno jestli tu jsi dva roky, nebo dva dny, všichni jsou si rovni, každý tě vřele přijme a mnoho hráčů ti poradí, pomůže. Pokud máš závažnější problém, jsou tu perfektní admini, kteří jsou kdykoliv k dispozici a snaží se pomoct jak jen to jde a jak je to v jejich silách. Dnes jsem sice pořád zelenáč a jsou tu hráči, kteří jsou mnohem dál a znají mnohem více než já, ale i tak si nepřipadám nijak méně cenný, nebo odstrkován ba naopak, berou mě jako jednoho z nich a díky nim i dnes dokážu též v něčem poradit. Ať pro nové, či pro dlouhodobější hráče nabízí server mnoho a mnoho možností, jako například raid na bosse, eventy, aktualizace modů, rozšiřování map a spousty dalších věcí, o které bych tě nechtěl připravit. Pokud i ty ARK hraješ již delší dobu, anebo s ním právě začínáš a nevíš, pro který server se rozhodnout, potom právě tento server je tvou jasnou volbou!

Labestia
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Zdravím hračky a hráče Arku. Na serverech ARKSURVIVAL.CZ hraji něco přes rok a půl. Musim říci, že mě to v této komunitě asi nepřestane bavit. Pořád je co objevovat a poznávat nové věci. Samozřejmě zde hraje i správná parta lidí a další se přidávají k hraní na těchto serverech. Servery jsou nastaveny tak, aby jste si ze hry odnesli ten nejlepší zážitek a nedohráli jste to během měsíce. To přeci nikoho nemůže bavit že? Admin tým se stará o to aby servery běželi bez potíží. Když už se nějaký problém vyskytne hned na něm začnou usilovně pracovat. Vždy byli ochotní pomoci s čímkoliv jsem se na ně obrátil. Navíc se na serverech pravidelně pořádají různé eventy u kterých si člověk užije dost zábavy. Určitě zde budu hrát ještě hodně dlouho

Balrog
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Huráááá a je to tady!¨ Dovol abychom tě pozvali na naše servery, ve kterých zažiješ mnoho výzev.Najdeš zde mnoho krásných map, které ti nedají nic zadarmo. Neboj se vše se naučíš, jelikož jsme tu super komunita zavisláků, která drží pohromadě a pomáhá si.Tak neváhej! Začni, už dnes budovat svojí Base, ať už s kamarády, nebo sám. Cesta k pokoření Bossů nebude jednoduchá, ale náš tým adminů ti bude k dispozici po celou dobu tvého dobrodružství. Já sama tu hraji, už delší dobu a našla jsem zde fajn přátele se kterýma jsem zažila hodně zábavy a dobrodružství. Jsem moc ráda, že tu mohu hrát a zkoušet své schopnosti na eventech, který pro nás vytváří přátelský tým Adminů.

_Mel_odie
Hráč

Welcome to
Robot Cave!

Etiam rhoncus, maecenas tempus tellus eget dolor condimentum rhoncus, sem quam semper libero amet, adipiscing sem neque sed ipsum. Lorem ipsum dolor sit.

a