Spojujeme Ark Survival hráče od roku 2015 ❤

a A Dream Making Studio

We Make Dreams
Come to Life

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo pede, fringilla vel, aliquet parturient eget arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a venenatis vitae, justo. Dictum felis molli pretium.

Co si o nás myslí hráči ?

Hru jsem začal hrát o něco později než ostatní. Po zakoupení hry ARKSURVIVAL a po pár hodinách odehraných v single player jsem hledal server, kde je normální komunita lidí, aktivní A-Team a přátelský kolektiv. Věděl jsem, že chci hrát PVE. Po spoustě přečtených recenzí a nakoukaných videí jsem se rozhodl, že zavítám právě na tento server. Přesvědčilo mě v první řadě to, že tento server již aktivně běží několik let a také možnost cestovat mezi obelisky. Přišel jsem na tento server jako absolutní zelenáč, velice mě překvapilo přátelské přijetí. Je jedno jestli tu jsi dva roky, nebo dva dny, všichni jsou si rovni, každý tě vřele přijme a mnoho hráčů ti poradí, pomůže. Pokud máš závažnější problém, jsou tu perfektní admini, kteří jsou kdykoliv k dispozici a snaží se pomoct jak jen to jde a jak je to v jejich silách. Dnes jsem sice pořád zelenáč a jsou tu hráči, kteří jsou mnohem dál a znají mnohem více než já, ale i tak si nepřipadám nijak méně cenný, nebo odstrkován ba naopak, berou mě jako jednoho z nich a díky nim i dnes dokážu též v něčem poradit. Ať pro nové, či pro dlouhodobější hráče nabízí server mnoho a mnoho možností, jako například raid na bosse, eventy, aktualizace modů, rozšiřování map a spousty dalších věcí, o které bych tě nechtěl připravit. Pokud i ty ARK hraješ již delší dobu, anebo s ním právě začínáš a nevíš, pro který server se rozhodnout, potom právě tento server je tvou jasnou volbou!

Labestia
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Zdravím a pozdravuji Již je tomu 5 let co jsem se potkal s hrou Ark: Survival Evolved a stále ji dalo by se říci pravidelně navštěvuji(ten půlrok se nepočítá) a také to je o několik měsíců méně co jsem se seznámil s ArkSurvival.cz . Teda především s lidmi co za tímto z větší části nadšeneckým a volnočasovým projektem stojí , ikdyž pravda né osobně ale pouze skrze text . A stejně jako se rozvíjela hra rozvíjela se i snaha oněch nadšenců udělat nám hráčům zážitek/požitek ze hry co nejlepší a to někdy i tak trochu jakoby vývojářům navzdory . Nyní při pohledu zpátky do studny času asi každý vidíme něco trochu jiného , ale tu spoustu zábavy co si většina užila přehlédnout nelze . No a závěrem ? Nashle za dalších 5 let s doufáním že u tohoto textu bude potřeba změnit akorát čísla .

Jates
Hráč

Co si o nás myslí hráči ?

Servery mají pár ověřených modů, které přidají možnosti obchodování mezi servery nebo možnosti výroby, ale zádné zbytečnosti, které by zatěžovali server. Pravidelné eventy, na které se člověk může těšit a užije si spoustu zábavy. Aktivní admin team, který je vždy ochotný řešit problémy, přidává do hry vychytané příkazy, nebo právě připravuje eventy. Pravidelně čištěná mapa od neaktivních base bez nutnosti provádět po určité době wipe, takže se nemusíte bát, že v nejlepším budete muset začínat od nuly.

Ice
Hráč

Welcome to
Robot Cave!

Etiam rhoncus, maecenas tempus tellus eget dolor condimentum rhoncus, sem quam semper libero amet, adipiscing sem neque sed ipsum. Lorem ipsum dolor sit.

a