ARK TRIATLON

Největší a nejbláznivější event je tu. Skládá se ze tří disciplín a jmenuje se TRIATLON. Bude to zkouška Vaší šikovnosti, odvahy a síly.
Event se odehraje na mapě steam Ragnarok v neděli 3.1 19:00

1.) VELKÝ DOSTIH
Velká Pardubická je dostihový závod, který patří mezi nejtěžší v Evropě. První závod se konal roku 1836 na chlumeckém panství Oktaviána Josefa hraběte Kinského. Letos se konala již 129 Velká Pardubická.

Tuto nádhernou tradici spolupráce koně a člověka jsme chtěli převést i k nám do Arku. Stejně jako Velká Pardubická bude i náš dostih napínavý závod jezdců na legendárních Equusech. Dostihová dráha je postavena na mapě Ragnarok. Dráha je plná lehčích i záludnějších překážek.
Na závod si nachystejte svého Equuse

Start dostihu bude hromadný po zaznění výstřelu.

ODMĚNY:
*1. místo – 250K bodů + chibi Pair-o-Saurs
*2. místo – 200K bodů + chibi unicorn
*3. místo – 150K bodů + chibi equus
*za účast – 20K bodů(edited)

2.) RYTÍŘSKÉ ZÁPASY
Ve středověku byli rytířské zápasy pořádány pro pobavení urozených pánů a dam. Někdy se také pořádali pro to, aby ten nejlepší z rytířů a princů získal ruku urozené slečny. Rytíři mívali různé zbraně ( meče, sekery, nože, …), ale také měli každý svou zbroj a štít.

Připravili jsme pro každého z Vás sadu brnění a nějaké zbraně.

Zápasy začnou vylosováním soupeřů. Vítěz z každé dvojice postoupí do dalšího kola. Největší odměna je připravena pro první tři místa, ale všichni účastníci budou za snahu a statečnost odměněni.

ODMĚNY:
*1. místo – 350K bodů + zlaté brnění
*2. místo – 250K bodů + stříbrné brnění
*3. místo – 200K bodů + bronzové brnění
*za ůčast – 20K bodů

3.) ZÁHADNÝ LABYRINT
V dávné mýtické historii žili různí tvorové; od nebezpečných příšer z hlubin a temnoty po nejkrásnější stvoření na světě.

Nejodvážnější z hrdinů se odhodlávali po celá staletí vstupovat do různých labyrintů aby porazili mýtická stvoření a získali poklad.

Budete mít tolik odvahy a zvědavosti aby jste vešli do našeho bludiště? Projdete ho celé od začátku do konce bez váhání a bez možnosti vrátit se? Po celém bludišti jsou přichystané všemožné nástrahy a pasti, které musíte bez cizí pomoci překonat. Na konci Vás čeká lákavá odměna.

ODMĚNY:
*1. místo – 350K bodů + chibi phoenix
*2. místo – 300K bodů + chibi zombie wyvern
*3. místo – 250K bodů + chibi reaper
*za účast – 20K bodů

Event pro Vás připravila a vymyslela Misha.

Naše další eventy

Nejhezčí Velikonoční foto III.

Nejhezčí Velikonoční foto III. Běží bílý králíček, v tlapičce má košíček, v něm barevná vajíčka, co mu dala slepička. Koho potká, tomu praví, že mu...

Read More

Půlnoční dobrodružeství

Půlnoční dobrodružeství Půlnoční dobrodružství V tomto eventu který proběhne 3.4.2021 v 18:00 – budete losováním ( popř. domluvou ) rozděleni do týmů, event bude mít...

Read More

Hon na Zlatonku

Hon na zlatonku dne 20.3.2021 v 19:00 proběhne na mapě ragnarok – event server hon na zlatonku, konkrétně na 3 zlatonky @everyone Zlatonka = admin...

Read More

Kdo přežije ?

KDO PŘEŽIJE K čím dál větší oblíbenosti PVP eventů proběhne dne 13.3. v 19 hodin event o přežitíKdo viděl Hunger Games asi netřeba mu event...

Read More